Mercedes-Benz Архіви

Абсолютно новий Mercedes-Benz GLB протестували з важким буксиром

В Інтернеті опубліковані свіжі фото кросовера Mercedes-Benz GLB-Class. У новинки перевіряють її здатності до буксирування причепа, а точніше поведінку при русі зі значним навантаженням.

Mercedes-Benz GLB, абсолютно новий SUV німецького бренду, все ближче до своєї ринкової прем’єрі. Досерійні прототипи новинки нещодавно знову потрапили в камеру. Фотокореспондента walkoARTvideos спіймав їх на дорозі загального користування.

В рамках випробувань машини тягли причепи. Судячи по знімках, трейлери були звичайним баластом для оцінки поведінки GLB під додатковим навантаженням.

Оскільки машини добре присіли «навпочіпки» ззаду, можна припустити, що причепи досить важкі. Цікаво що, компанію кроссоверам GLB склав Volkswagen Tiguan з ідентичним трейлером.

Не міні-Гелендваген

Камуфляжна плівка, як і раніше, досить щільна, але багато захисних панелей видалено і вже можна говорити про дизайн нового SUV. Тепер абсолютно зрозуміло, що GLB не стане міні-Гелендвагеном, як передбачалося раніше.

Mercedes-Benz GLB-Class

Досерійний прототип Mercedes-Benz GLB-Class


Звичайно, у GLB інший дизайн, ніж у GLA. Певна “квадратність” присутня і це добре видно при погляді збоку. Але з легендарним Геліком у новинки дійсно мало спільного.

Mercedes-Benz GLB

Mercedes-Benz GLB-Class зовні мало схожий на Гелендваген


Дизелі таки будуть

Технічної інформації про новий кросовер Mercedes-Benz поки небагато. Відомо, що в його основі лежить передньопривідна платформа. Кузов – несучий. Оснащенням модель не поступатиметься автомобілям лінійки А-класу.

Дизельні двигуни в силовий лінійці очікуються, принаймні, для Європи.

Коли прем’єра і вихід на ринок?

Не виключено, що новий GLB-Class встигнуть підготувати до автосалону в Лос-Анджелесі в листопаді цього року. Однак, скоріш за все, прем’єра кросовера відбудеться все ж на початку наступного. У продаж він почне надходити в другій половині 2019-го.

Джерело – Motor1

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top