Архіви

Абсолютно новий Hyundai i40 Tourer вперше потрапив до об’єктиву

Після вельми вдалого дебюту нового покоління моделі i30 компанія Hyundai взялася за розробку наступної генерації більш габаритного i40. Прототип новинки вперше потрапив до об’єктиву фотошпигунів, причому це не седан, а універсал i40 Tourer, повідомляє видання autoevolution.

На деяких великих європейських ринках середньорозмірні універсали складають помітну конкуренцію седанам. Саме тому є цілком природнім бажання автовиробника пріорітетним поставити “вагон”.

Досерійний прототип Hyundai i40 Tourer нової генерації. Фото – CarPix

i40, як і його “молодший брат” i30, розроблявся у технічному центрі Hyundai у ФРН, насамперед, для європейських ринків. Нове покоління моделі також створюють тут і на дорожні тести Hyundai i40 Tourer вийшов саме у Німеччині.

Частка компанії у С-сегменті автомобільного ринку є доволі незначною. Розробка наступного i40 Touring дозволить автовиробнику посилити свої позиції, оскільки сьогодні тільки великі універсали мають змогу реально конкурувати з кросоверами. Саме вони, на відміну від мінівенів, залишаються популярними і продовжують користуватися попитом у сімейних покупців.

Щодо двигунів, то на новому Hyundai i40 Tourer очукуються ті самі мотори, що й на універсалі Kia Optima Sportswagon останньої генерації. Обидві моделі, до речі, ділять одну платформу.

Отже, до силової лінійки i40 Tourer, напевно, увійдуть мотори 1.7 CRDI (141 к.с.) та 2,0-літровий “атмосферник” у 163 к.с. Трансмісія – “механіка” або дводисковий робот. Не виключена також розробка більш потужної версії з двигуном 2.0 T-GDI (245 к.с.).

Головними конкурентами i40 Touring залишаться універсали Volkswagen Passat, Ford Mondeo, Renault Talisman та Opel Insignia.

Дебют новинки має відбутися не раніше осені 2018 року. Можливо, компанія встигне до Паризького автосалону.

В Україні i40 не продається. Замість нього пропонується співрозмірна Elantra, щоправда тільки в кузові седан.

Вгорі – поточна версія Hyundai i40 Tourer. Фото – Hyundai

Залишити коментар

Scroll to top