Абсолютно новий електричний флагман BMW i7 знову засвітився на фото

BMW i7 фото

На нових практично офіційних зображеннях показаний майбутній BMW i7 напередодні дебюту у 2022 році нової BMW 7 серії.

Компанія BMW опублікувала зображення нового електричного BMW i7, котрий проходить випробування у міру того, як проєкт наближається до завершальної стадії. Очікується, що новий автомобіль буде представлений у 2022 році разом із новим седаном 7-ї серії, а продажі почнуться ближче до кінця року.

I7 фактично є електричною версією нової 7-ї серії, оскільки обидва автомобілі використовують ту саму платформу BMW CLAR. Запуск повністю електричної версії флагманського седана BMW означає, що бренд тепер матиме прямого конкурента для Mercedes EQS, Porsche Taycan і Tesla Model S.

Будучи флагманськими седанами BMW, і майбутня 7-а серія, і i7 будуть оснащені новітніми технологіями виробника. Одним із основних напрямків буде автономне водіння.

У i7 використовуватиметься технологія BMW eDrive п’ятого покоління. Вона об’єднує електродвигун, електроніку та трансмісію в єдиний блок, зменшуючи загальну вагу та розмір.

Повна інформація про продуктивність ще не опублікована, але для конкурентоспроможності i7 потрібно щонайменше 640 кілометрів запасу ходу. Tesla Model S зараз пропонує до 630 кілометрів, Mercedes EQS – понад 800 кілометрів.

Джерело: Carbuyer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.