Абсолютно новий електричний флагман BMW i7 знову засвітився на фото


Абсолютно новий електричний флагман BMW i7 знову засвітився на фото

На нових практично офіційних зображеннях показаний майбутній BMW i7 напередодні дебюту у 2022 році нової BMW 7 серії.

Компанія BMW опублікувала зображення нового електричного BMW i7, котрий проходить випробування у міру того, як проєкт наближається до завершальної стадії. Очікується, що новий автомобіль буде представлений у 2022 році разом із новим седаном 7-ї серії, а продажі почнуться ближче до кінця року.

I7 фактично є електричною версією нової 7-ї серії, оскільки обидва автомобілі використовують ту саму платформу BMW CLAR. Запуск повністю електричної версії флагманського седана BMW означає, що бренд тепер матиме прямого конкурента для Mercedes EQS, Porsche Taycan і Tesla Model S.

Будучи флагманськими седанами BMW, і майбутня 7-а серія, і i7 будуть оснащені новітніми технологіями виробника. Одним із основних напрямків буде автономне водіння.

У i7 використовуватиметься технологія BMW eDrive п’ятого покоління. Вона об’єднує електродвигун, електроніку та трансмісію в єдиний блок, зменшуючи загальну вагу та розмір.

Повна інформація про продуктивність ще не опублікована, але для конкурентоспроможності i7 потрібно щонайменше 640 кілометрів запасу ходу. Tesla Model S зараз пропонує до 630 кілометрів, Mercedes EQS – понад 800 кілометрів.

Джерело: CarbuyerОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.