Авторинок

7-місцеві автомобілі з пробігом: 5 оптимальних варіантів

Семимісцевий автомобіль – прекрасний варіант для сім’ї, в якій більше чотирьох чоловік. Разом з тим, сьогодні придбати нову автівку не кожен може собі дозволити. Непогана альтернатива – авто з пробігом. Ми підібрали п’ятірку найкращих, на нашу думку, моделей з трьома рядами сидінь.

Отже,

5. Land Rover Discovery

Дуже практичний позашляховик з великим експлуатаційним потенціалом. Добре оснащений, великий вибір двигунів, прекрасна керованість і видатна прохідність. Головний мінус – ціна. Навіть старий Discovery вельми недешевий.

2015 Land Rover Discovery


4. Ford S-Max

Це один із найпрактичніших і зручних мінівенів. Салон досить великий, щоб не було тісно сімом дорослим. Варто відзначити дуже плавний хід автомобілю.

2011 Ford S-MAX


3. Opel Zafira Tourer

Колись один з найпопулярніших автомобілів в класі MPV сьогодні Zafira Tourer можна придбати за цілком доступні гроші. Це не найпросторніший мінівен, але його дизельна версія має відносно невелику паливну витрату і в цілому невисоку вартість експлуатації.

2012 Opel Zafira Tourer


2. Seat Alhambra

Головний недолік іспанського мінівена – аж надто “квадратний” дизайн. В іншому Alhambra хороша: просторий салон, вибір двигунів, непогане оснащення, плавний хід.

2011 Seat Alhambra


1. Citroën Grand C4 Picasso

У цьому мінівені пасажири є в пріоритеті, що робить його таким гарним MPV. Практичність, простір, універсальність і комфорт – все це сильні сторони Grand C4 Picasso. Крім того, зручна приладова панель, відмінна видимість, економічні високопродуктивні двигуни і, зрозуміло, дуже стильний зовнішній вигляд.

2014 Citroen Grand C4 Picasso

Напишіть відгук

Scroll to top