Архіви

5-циліндровий двигун Audi 2.5 TFSI – знову найкращий у світі

Ще один успіх для Audi: на міжнародному конкурсі “The International Engine of the Year Awards” компанія отримала престижну нагороду в категорії від 2 до 2,5 літрів за свій 2,5-літровий двигун TFSI. Це тринадцята загальна перемога для автовиробника з Інгольштадту.

Судді похвалили не тільки видатну продуктивність п’ятициліндрового двигуна, а й його унікальний звук. Поточний п’ятициліндровий двигун став на 26 кілограмів легше, ніж блок попередника, перш за все через перехід на легкий сплав.

Двигун Audi 2.5 TFSI

Двигун Audi 2.5 TFSI

Це дозволило розробникам Audi додатково оптимізувати розподіл навантаження на осі для покращення керування.

Двигун Audi 2.5 TFSI доступний у TT RS Coupé RS та TT RS Roadster RS, а також у потужних RS 3 Sedan і RS 3 Sportback (на фото вгорі). З віддачею у 400 к.с. і крутним моментом у 400 Нм, двигун є найпотужнішим серійним п’ятициліндровим двигуном на світовому ринку.

Мотор прискорює хот-хетч Audi RS 3 Sportback від 0 до 100 км/год за 4,1 секунди. Стандартна максимальна швидкість обох моделей обмежується 250 км/год, яка може бути збільшена до 280 км/год.

Пітер Мертенс, член Правління з управління технічним розвитком на AUDI AG:

П’ятициліндровий двигун пов’язаний з брендом Audi вже понад 40 років, і ми продовжуємо вдосконалювати та розвивати його. У минулому році ми представили Audi TT RS, модель, в якій дебютує знову розроблений алюмінієвий п’ятициліндровий двигун.

Нагорода за “Міжнародний двигун року” прводиться щорічно починаючи з 1999 року. Міжнародна група з 65 автоспортивних журналістів вибирає найкращі двигуни року в різних категоріях. Це вже тринадцятий раз, коли Audi виграє всесвітньо відомий приз.

Джерело – компанія Порше Україна, офіційний представник Audi в Україні

Залишити коментар

Scroll to top