5 найкращих сімейних хетчбеків в Україні 2019 року

5 найкращих сімейних хетчбеків в Україні 2019 року

Сегмент сімейних хетчбеків залишається одним з найважливіших на ринку України. Які автівки увійшли до нашого ТОП-5?

Вважається, що головні критерії оцінки сімейного хетчбека наступні. Він має бути стильним, добре обладнаним, з ефективним двигуном, практичним салоном та адекватною ціною. Автомобільні новини відібрали п’ятірку найкращих, на нашу думку, варіантів.

5. Ford Focus

Новий Focus повернув собі, те, чим пишалися моделі перших поколінь і дещо втратили попередники, а саме чудову керованість, податливий, добре збалансований хід. Всередині достатньо місця, яке забезпечила абсолютно нова платформа.

Ціна Ford Focus в Україні – від 715 147 грн.

Ford Focus
2019 Ford Focus

4. Kia Ceed

Ceed третього покоління не міг не потрапити до нашої п’ятірки. Управління та відчуття автівки нарешті виведені на високий рівень. В салоні досить місця для чотирьох дорослих. Kia, безумовно, прогресує як автовиробник у всіх сегментах.

Ціна Kia Ceed в Україні – від 420 210 грн.

Kia Ceed
2019 Kia Ceed

3. Mazda 3

Mazda 3 четвертого покоління цілком може бути найпривабливішим сімейним хетчем. Автівка зберігла всі якості, які зробили її попередника таким привабливим суперником в цьому високо конкурентному класі, а саме: сильне співвідношення ціни та якості, а також відмінний атмосферний бензиновий двигун.

Ціна Mazda 3 в Україні – від 662 400 грн.

Mazda 3
2019 Mazda 3

2. Peugeot 308

308-й приваблює, насамперед, співвідношеннями ціни та якості. Так, салон зручний та практичний, так чудова місце водія i-Cockpit, однак двигуни та підвіска Peugeot – це завжди на крок вперед від конкурентів.

Ціна Peugeot 308 в Україні – від 501 200 грн.

Peugeot 308
2018 Peugeot 308

1. Volkswagen Golf

Гольф, мабуть, назавжди залишиться європейською сімейною іконою. Надзвичайно добра керованість, просторий салон, двигуни, що важко вбити. А ще дебют восьмого покоління восени.

Ціна Volkswagen Golf в Україні – від 555 693 грн.

Volkswagen Golf
2017 Volkswagen Golf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *