Архіви

5 моделей, які найбільш запам’яталися на минулому тижні

Автомобільні новини, підводячи підсумок минулого тижня, виділили 5 моделей, які привернули увагу найбільшої кількості читачів. Оскільки зараз проходить мотор-шоу у Детройті, то цілком логічно найбільший інтерес викликали деякі новинки, які представлені у «Місті моторів».

Отже, 5-е місце. Його посів Volkswagen Polo. Хетчбек визнаний самою популярною моделлю B-классу за підсумками продажів у 2016 році. По всьому світові торік Поло знайшов 706 тисяч власників. Це трохи більше (+1%), ніж у 2015-му, в якому, до речі, він також був бестселером серед компактних моделей.

4-е місце посів оновлений спорт-седан Subaru WRX. Він, як і усі наступні моделі, представлений на автовиставці у Детройті. Окрім більш агресивного зовнішнього дизайну, отримав покращену шумоізоляцію, модифіковану трансмісію та більш «м’які» налаштування електричного підсилювача керма.

3-є місце – кроссовер-купе Audi Q8. Майбутній новий флагман марки наразі має статус концепта. Однак вже відомо, що у 2018 році головний конкурент BMW X6 отримає серійне втілення.

2-е місце – Toyota Camry нового покоління. Найбільш спортивна і виразна Камрі за всю історію моделі збудована на новій платформі. До її силової лінійки, крім поточного атмосферного мотора увійде гібридна установка, а також двигун із турбонаддувом.

Найбільш цікавим для наших читачів став 7-місний Volkswagen Tiguan Allspace (на фото вгорі). Новинка на 215 мм довша за базовий Тігуан. Крім третього ряду сидінь, кросовер також отримав більш об’ємний вантажний відсік.

Фото – Volkswagen, Subaru, Audi, Toyota

Напишіть відгук

Scroll to top