5 головних причин купити гібридний Kia Niro

Kia Niro, без перебільшення, став знаковою подією для автовиробника. Ця модель – абсолютно новий проект, і ми видокремили 5 головних причин, які, на нашу думку, можуть підштовхнути покупця придбати саме цей кроссовер.

1. Кросовер Niro компанія Kia від самого початку розробляла для гібридної силової установки. Тобто автомобіль чудово збалансований з точки зору ергономіки салону та розташування електромотору та батареї.

2. Модель оснащена гібридною силовою установкою загальною потужністю більш 140 к.с. Майже третину з них забезпечує електродвигун.

Для компактного кросовера – це чудовий показник, тим більш, що електромотор суттєво додає до розгонної динаміки. До речі, у якості трансмісії вже в стандарті передбачений робот 6DCT.

3. Як запевнює автовиробник, витрата пального у Niro становить 3,8 літра на сотню. Насправді, як показує практика, це десь 6,0-6,5 літра.

Однак це реальні цифри, отримані при тестуванні у холодну пору року у змішаному трафіку руху. Тобто Niro сміливо можна назвати економічною автівкою.

4. Кросовер дуже непогано оснащений. Зокрема, комплектація передбачає підігрів керма, передніх і задніх сидінь, систему стеження за рухом в смузі, дзеркала заднього виду з електрорегулюванням і обігрівом, систему автоматичне головне світло, 2-зонний клімат-контроль, круїз-контроль.

5. І, нарешті, головний фактор – ціна. Гібрид коштує біля 24 тисяч доларів за версію початкового рівня оснащення. Це є однією з найпривабливіших пропозицій у сегметі гібридів.

Додамо, що в Україні Niro до кінця січня 2019 року доступний зі знижкою у 1500 доларів.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *