5 головних фактів про перший кросовер Alfa Romeo

Alfa Romeo готує до виходу на ринок свою нову модель – Stelvio. Автомобільні новини виділили 5 головних фактів про перший кросовер італійської марки, які, на нашу думку, будуть цікаві нашим читачам.

1. Перш за все, це платформа кроссовера. Stelvio ділить її з седаном Giulia. Власне, перший кросовер Альфи розроблений на базі цієї моделі.

Alfa Romeo Stelvio
Alfa Romeo Stelvio

2. Двигуни. Це ті ж самі мотори, які ставлять на Джулію. Йдеться про бензиновий агрегат потужністю 280 к.с. – це розробка Ferrari, а також про 210-сильний дизель виробництва материнського концерну Fiat.

Згодом на ринок виведуть менш потужні версії кросовера з бензиновим мотором у 200 к.с. і дизельним – у 180 к.с.

3. У Stelvio в якості трансмісії використовується 8-діапазона коробка-автомат, спеціально відкалібрована під кросовер. У звичайних умовах весь крутний момент передається на задню вісь. При навантаженні в залежності від дорожніх умов автоматично підключається привід на передні колеса.

4. Системи безпеки. Їх запропоновано цілий список: контроль сліпих зон, моніторинг смуги руху, автоматична система гальмування перед перешкодою тощо.

5. Головними конкурентами Alfa Romeo Stelvio ми бачимо британський Jaguar F-Pace і німецький BMW X4.

Спочатку седан Giulia і, швидше за все, кросовер Stelvio будуть продаватися в Італії, Німеччині, Франції, Іспанії, Австрії, Бельгії, Швейцарії та Нідерландах. Ймовірно, надалі географія їх поставок буде розширена, якщо, звичайно, Giulia і Stelvio не проваляться на ринку.

Фото – Alfa Romeo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *