5 червня Audi представить свій новий флагманський позашляховик Audi Q8

Компанія Audi продовжує інтригувати зображеннями флагманського позашляховика Q8 напередодні його презентації, яка відбудеться 5 червня 2018 на спеціальному заході в Шанхаї, повідомляє Motor1.

Безсумнівно, автовиробник сильно зацікавлений в просуванні своєї новинки, про що говорить активна рекламна кампанія – демонстрація кількох тізерів і дизайнерських скетчів, п’яти відео-серій.

Виробнича модель, судячи з зображень, майже повторює концепти Q8 та Q8 Sport, показані в минулому році. Найбільше нововведення в порівнянні з іншими Ауді – нова цілісна радіаторна решітка з товстою сріблястою рамкою.

Розкішний Audi Q8 з його значною передньою частиною, множинними складками на капоті, високотехнологічними світлодіодними фарами – це топ-модель бренду, втілення нової дизайнерської мови, яку надихнув легендарний Audi Ur-Quattro з 80-их. З огляду на статус, слід очікувати і відповідну ціну.

Раніші тизерні зображення двотижневої давнини показали задню частину автівки з  кутастими вихлопними патрубками, акуратно вбудованими в бампер, суцільною лінією стоп-сигналу, передніми і задніми пластинами ковзання, які разом з короткими бічними спідницями надають автомобілю типовий для позашляховика міцний вид.

Однак є і спортивні акценти, що нагадують Lamborghini Urus, з яким, до речі, Audi Q8 ділить платформу. На цій ж архітектурі побудовані Bentley Bentayga, Audi Q7 і новий Volkswagen Touareg.

Зображень інтер’єру поки немає, але вересневі шпигунські знімки розкрили нам дизайн панелі інструментів, що сильно нагадує “приборку” трійки Audi: A6, A7 і A8.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *