Архіви

300-тисячний Гелендваген зійшов з конвеєра заводу в Австрії

Компанія Mercedes-Benz святкує своєрідний ювілей: на заводі в Австрії був випущений трьохсоттисячний автомобіль Mercedes-Benz G-Class. Ним став G 500 синього колір з чорним салоном з натуральної шкіри, пише AUTO-Cоnsulting.

Ювілейний екземпляр отримав пакет Off-Road, металевий багажник, поміщений на даху, і 16-дюймові чорні колісні диски. Він був розроблений на основі побажань шанувальників, які вони залишали, голосуючи на офіційній сторінці в Facebook.

Ювілейный Mercedes-Benz G-Class

Нагадаємо читачеві: G-Class збирають тільки на заводі в Граці, Австрія. Перший автомобіль був випущений в 1979 році. У минулому році позашляховик встановив рекорд продажів – 20 тисяч одиниць, причому продажі ростуть постійно, з року в рік.

Той, що випускається компанією Magna Steyr, Гелендваген продається під торговою маркою Mercedes-Benz. Спочатку був розроблений як військовий транспорт за пропозицією акціонера Mercedes-Benz іранського шаха Мохаммеда Реза Пехлеві. А в 1979-му була представлена ​​вже цивільна версія.

Автомобілі G-класу десятиліттями зберігають свою унікальну зовнішність незалежно від версій – чи то заводська або високопродуктивна від Mercedes-AMG.

Фото – Mercedes

Напишіть відгук

Scroll to top