300 тисяч дизельних “фольксвагенів” стоять на автокладовищах в США

Volkswagen Group зберігає майже 300 000 автомобілів, які були змушені викупити у власників, на 37 безпечних сховищах по всій території Сполучених Штатів, повідомляє Automotive News Europe з посиланням на агентство Reuters.

Дизельний скандал з німецьким автовиробником розгорівся три роки тому. Зараз ми бачимо, як найбільша в світі автокомпанія намагається виправити становище. Дизельні “фольксвагени” стоять, звичайно, не на справжніх автозвалищах, і утилізувати їх ніхто не збирається, але картина безрадісна.

Тимчасові автостоянки VW включають закритий приміський футбольний стадіон Детройта, колишню паперову фабрику в Міннесоті і вибілене сонцем пустельне кладовище недалеко від Вікторавілла, штат Каліфорнія.

Представниця VW Жанна Гініван (Jeannine Ginivan) заявила, що транспортні засоби зберігаються на тимчасовій основі. Вони «регулярно підтримуються таким чином, щоб забезпечити їх довгострокову працездатність і якість, з тим, щоб вони могли бути повернуті в комерцію або експортовані після того, як регулюючі органи США затвердять відповідні зміни викидів».

В цілому VW погодився витратити більше 25 мільярдів доларів в США на претензії власників, регуляторів навколишнього середовища, окремих штатів і автодилерів. Компанія запропонувала викупити близько 500 000 дизельних автомобілів в США. Викуп буде тривати до кінця 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *