3-циліндрові двигуни Ford звучатимуть серйозніше


Малолітражні двигуни EcoBoost, які компанія Ford встановлює на деякі свої моделі, демонструють дійсно вражаючі показники паливної ефективності.

Крім того, ці 1,0-літрові трициліндрові агрегати невеликі за розмірами та досить тихо працюють у порівнянні з тими ж «четвірками».

Остання обставина, як показує практика, нерідко зводить нанівець ефективність двигунів цього класу.

Мова йде про моделі з механічною коробкою передач. Водії цих машин нерідко перемикають швидкість, керуючись слуховими відчуттями. Звичайно, що 3-циліндровий двигун не буде ревіти, як «шістка», а на тахометр при цьому дивляться далеко не всі. В наслідок очікування звичного від мотора звуку, передача вмикається значно пізніше з усіма негативноми наслідками, що випливають з цього.

Нова система додасть 1,0-літровому EcoBoost більш авторитетного звучання. Таким чином, автовиробник сподівається, що водії вмикатимуть передачу своєчасно, а мотор демонструватиме свою фактичну ефективність.

Наразі рішення щодо запуску системи у серійне виробництво ще не прийнято. Ford вивчає її доцільність.

Додамо, що двигуни Ford з лінійки EcoBoost є цілком надійними та ефективними, проте американські фахівці дуже рекомендують бути уважними в цими моторами після пробігу у 150 тисяч кілометрів.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.