Архіви

3 найкращих автомобілі для покупки в кредит в Україні

Саме кредит багатьом дає можливість стати власником нового автомобіля. І хоча такі позики в Україні дороги, клієнтів у банків багато. AutoUniversum провів невелике дослідження і склав список з трьох автомобілів, які, на нашу думку, добре підходять для покупки в кредит.

На перше місце ми поставили Citroen C3. Базова ціна невеликого хетчбека в Україні становить 353 тисячі гривень. Чому C3?

По-перше, у моделі зовсім недавно відбулася зміна поколінь. Не рестайлінг, а саме нове покоління. Нові технології, нові матеріали, нові економічні двигуни …

По-друге, Citroen – це Citroen. Якість автомобілів бренду дуже висока, хоча деталі дорогі.

По-третє, вартість володіння Citroen C3 порівняно невисока.

І, нарешті, вартість перепродажу. У Сітроенів вона досить висока.

2017 Citroen C3

Таким чином, після 5-7 років кредиту при правильній експлуатації це буде досить свіжа модель з нормальними технічними характеристиками.

Другим автомобілем, який можна і потрібно купувати в кредит, є седан Renault Megane. Його базова вартість – 463 240 гривень. Тут причини один до одного збігаються з Citroen C3, тільки автівка іншого класу.

2017 Renault Megane Sedan

Третім ми поставили Ford Focus. Нове покоління ще не надійшло на ринок. Зараз в Україні пропонується модель попередньої генерації за ціною від 409 905 гривень.

Репутація у Фокуса прекрасна. Це один з бестселерів як на первинному, так і на вторинному ринку. При цьому зараз відкрито вікно можливостей придбати нову автівку зі значною знижкою, а вони вже є.

2015 Ford Focus

Варто також додати, що у всіх трьох брендів в Україні існують власні фінансові програми з кредитування. Це не головна, але важлива обставина.

Ми не хотіли б перевантажувати матеріал фінансовими розрахунками. При бажанні кожен може взяти калькулятор і приблизно прикинути вартість кредиту, утримання автомобилю і його подальшого перепродажу.

Не претендуючи на абсолютну істину, ми лише ділимося своїм баченням і з задоволенням опублікуємо думки наших читачів.

Напишіть відгук

Scroll to top