Архіви

3 кращих пропозиції по кроссоверам в Україні на початок серпня

За підсумками продажів з початку цього року 4 позиції в ТОП-10 українського авторинку займають кросовери. Інтерес до моделей класу SUV у нас не знижується, тому ми вибрали три найбільш цікавих пропозиції в цьому сегменті за станом на початок серпня 2018 року.

Старт продажів в Україні оновленого KIA Sportage, безумовно, став подією. Модель була бестселером на вітчизняному ринку багато місяців поспіль. Потім ненадовго поступилася пальмою першості акційними “німцям” Audi A3 і Volkswagen Golf, але за підсумками червня-липня знову стала найпопулярнішим в Україні автомобілем.

В кінці липня KIA представила рестайлінгову версію Sportage. Цікаво, що автовиробник змыг втримати вартість кросовера на попередньому рівні. Принаймні, це відноситься до базової його комплектації.

Отже, 2019 KIA Sportage коштує в Україні від 543 тис. гривень (еквівалент 17,3 тис. євро) і це, безумовно, одна з кращих пропозицій в сегменті SUV в Україні за критерієм “Ціна/якість/оснащення”.

2019 KIA Sportage


Зміна поколінь Renault Duster була довгоочікуваною. Не те щоб “перший” Дастер погано продавався, але на ринку він перебував досить довго і капітальний ремонт був вельми доречний.

Всупереч чуткам про зміну платформи і перехід у вищу цінову категорію, ітерація пройшла м’яко. “Візок” залишили колишнім, хоча і грунтовно допрацювали. Список оснащення був не просто розширений, а й доповнений сучасними пристроями, такими, наприклад, як камера заднього виду.

Duster нового покоління втримався в бюджетному сегменті і на сьогодні є одним з найбільш доступних за ціною кросоверів не тільки в Україні, але й у Європі, де він продається під маркою Dacia.

Версія початкового рівня, а це Life, у нас пропонується за ціною від 425 тис. гривень. Йдеться про переднепривідний Renault Duster з механічною 5-ступінчастою коробкою і бензиновим двигуном потужністю 115 к.с.

За результатами продажів з початку 2018 року по липень включно кросовер є найпопулярнішою моделлю в Україні. Його власниками вже стали 1740 осіб.

2018 Renault/Dacia Duster (друге покоління)


Однією з трьох найкращих пропозицій по кроссоверам в Україні є Toyota RAV4. За обсягом продажів модель в цьому році поступається тільки Renault Duster, але ж “японець” – це автівка біль високого класу.

Бездоганна якість, рівень оснащення і широкий вибір варіантів комплектації є головними факторами успіху RAV4 не тільки у нас в країні, але й в світі.

На українському ринку кросовер коштує від 612 тис. гривень. В таку суму обійдеться версія з переднім приводом, 2,0-літровим бензиновим двигуном і механічною трансмісією.

Не дивуйтесь. На фото нижче саме Toyota RAV4, щоправда, нового покоління. Новинка поки не продається в Європі. Як видно, зовнішність машини змінилася істотно.

2019 Toyota RAV4 – нове покоління


Залишити коментар

Scroll to top