Дорожні новини

До 2040 року Велика Британія повністю перейде на “зелений” транспорт

У той час, як в Україні автомобілісти пересідають на дизельні автомобілі, на Западі зростає попит на екологічно безпечні види транспорту. Так, у Великій Британії уряд готується повністю заборонити продавати автомобілі з бензиновими та дизельними моторами до 2040 року, пише The Times.

Іншими словами, через двадцять з гаком років на Туманному Альбіоні можна буде придбати виключно електромобілі. Власті пішли на цей крок для збереження навколишнього середовища від шкідливих викидів автомобільних двигунів.

На вулицях Лондону. Фото – kappicraig

Місцеві органи самоврядування Великої Британії отримають державну фінансову допомогу в розмірі 255 мільйонів фунтів стерлінгів на вирішення проблеми поліпшення якості повітря. Головним шкідливим фактором, з яким доведеться боротися місцевій владі, є токсичний діоксид азоту – продукт, що виділяється дизельними двигунами транспортних засобів.

Одною забороною уряд Об’єднаного Королівства вирішив не обмежуватися: розглядається питання і про заборону гібридних авто, які оснащені як електричним, так і бензиновим або дизельним моторами.

Завантаження...

Напишіть відгук

Scroll to top