Fiat Авторинок

2020 Fiat Panda після рестайлінгу отримала м’яко-гібридну технологію та зросла в ціні

Оновлена Fiat Panda незабаром надійде на європейські ринки. Одними з перших популярний італійський міні після рестайлінгу зможуть купити британці.

2020 Panda подорожчала приблизно на 1500 євро. У Великій Британії новинка коштуватиме від 11 895 фунтів стерлінгів, повідомляє Autocar. Це приблизно 15 з половиною тисячі доларів.

Найбільш вагомим нововведенням став бензиновий двигун з м’яко-гібридною технологією потужністю 69 к.с. Відтепер цей новий мотор є стандартним для всіх моделей за винятком повнопривідних версій.

Fiat запевняє, що цей агрегат забезпечує зниження викидів на 30% та помітно зменшує витрату пального порівняно з неелектричною Пандою.

Загалом, покупцям пропонуватиметься шість рівнів комплектації, у тому числі нові варіанти City Life, Sport, Cross, Wild та City Cross.

Додамо, що Fiat Panda є одним із найпопулярніших автомобілів в Європі, дякуючі великому попиту в самій Італії. Разом з Fiat 500 модель очолює рейтинг бестселерів у класі «А».

До речі, представивши нову Panda, компанія Fiat відзначила 40 річницю свого суперміні.

Окрім нового двигуна і електрифікації, оновлена версія отримала інший бампер, свіжий дизайн колісних дисків, кілька сучасних технологій. Наприклад, вже в стандартній комплектації автомобілі Cross оснащені Apple CarPlay та Android Auto.

Залишити коментар

Scroll to top