2020 BMW X6 третього покоління помічена на петлях Нюрбургринга

2020 BMW X6 третього покоління помічена на петлях Нюрбургринга

Абсолютно нова 2020 BMW X6 в захисному камуфляжі потрапила в поле зору автопапараці на гоночному треку. Офіційно новинку представлять восени 2019 року.

Прототип третього покоління BMW X6 недавно піддавався динамічним випробуванням на трасі Нюрбургринг, де і був помічений фотошпигунами. Здається, кросовер-купе проходить фінальну стадію доведення та буде представлений офіційно на вересневому автосалоні у Франкфурті.

Що стосується тестової автівки, то можна відзначити кілька фактів. Нова X6 зовні незначно відрізняється від моделі, що йде. Це характерно для німецьких автовиробників.

2020 BMW X6 spy photos
2020 BMW X6 (шпигунське фото)

В камеру потрапив салон, де відмінностей між інтер’єром нового X5, на перший погляд, практично немає. Втім, перед нами досерійний прототип – не забуватимемо.

BMW X6 вперше був представлений як концепт в 2007 році на автошоу у Франкфурті. Через півроку дебютувала його серійна версія.

X6 став піонером в абсолютно новому класі кросоверів-купе або, як їх називають, Sports Activity Coupé (SAC). Сьогодні такі моделі є не тільки у BMW, але і у Mercedes-Benz, Audi, Porsche.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *