Новинки

2020 Audi Q7 запозичить трохи дизайну у крос-купе Q8

Досерійний зразок оновленого кросовера Audi Q7 помічений на дорожніх тестах. Вплив нового Q8 відчувається.

Автомобільні розвідники зробили серію фотознімків кроссовера 2020 Audi Q7, пише Motor1. Колишній флагман лінійки SUV німецького бренду отримав рестайлінг усередині свого промислового циклу, а точніше на екваторі виробництва другого покоління моделі.

Захисний камуфляж маскує доволі багато зовнішніх елементів. Скоріш за все, оновлена Q7 отримає повністю нові фари та задні ліхтарі, а також бампери. Вже зараз можна впевнено казати, що відчувається стилістика кросовера-купе Q8. Зокрема, радіаторна решітка хоч і виглядає трохи меншою, однак дизайн-код дуже схожий.

2020 Audi Q7

Досерійний прототип оновленої Audi Q7


Audi Q8, ймовірно, позичить оновленій Q7 ще деякі свої “смаколики”. Наприклад, пара великих радарів, що оточують логотип, говорять про додаткові системи безпеки, які вже має більш новий кросовер-купе і не мала три роки тому модель Audi Q7 другої генерації, коли тільки-но вийшла на ринок.

2020 Audi Q7, як очікується дебютує у найближчі місяці. Прем’єра відбудеться або на Північноамериканському міжнародному автосалоні в Детройті, який відбудеться у січні 2019 року, або в березні на мотор-шоу в Женеві.

Фото: CarPix

Напишіть відгук

Scroll to top