Архіви

2019 Toyota RAV4: двигуни, нова платформа, дата виходу на ринок

Toyota представила кросовер RAV4 п’ятого покоління на автосалоні в Нью-Йорку. До силової лінійки увійшов новий бензиновий двигун. В Європі 2019 Toyota RAV4 з’явиться лише на початку наступного року.

Наступний RAV4 буде доступний з двома силовими агрегатами – гібридною установкою і новим 2,0-літровим бензиновим мотором. Обидва, як стверджується, є більш потужними і економічними, ніж ті, які використовуються на нинішньому RAV4. При цьому європейський склад двигунів поки не оголошений.

На гібридній версії використовується 2,5-літровий ДВЗ, новий електродвигун, який, за ствердженням Toyota, витрачає енергію батареї ефектівніше, а також другий невеликий електродвигун для керування задніми колесами.

2,0-літрова бензинова модифікація оснащена поліпшеною механічною системою повного приводу і буде доступна з вибором ручних або автоматичних коробок передач.

2019 Toyota RAV4

2019 Toyota RAV4 побудована на платформі Toyota New Global Architecture (TNGA). У компанії говорять, що перехід на цю архітектуру знижує центр ваги кросовера і дає кращий розподіл ваги. TNGA вже використовується на гібриді Prius наступної генерації, кросовері CH-R, а також на нових Camry і Auris.

Новий RAV4 вищий і ширший за модель попереднього покоління. Нова платформа дозволила додати 30 мм до колісної бази, що звільняє більше місця для пасажирів в салоні. Крім того, передній і задній звіси були зменшені.

Перші нові RAV4 потраплять до Великої Британії і Європи в першому кварталі 2019 року.

Офіційні фото салону вже опубліковані. Читач може оцінити різницю.

Салон 2013 Toyota RAV4


Салон 2019 Toyota RAV4

Джерело – AutoExpress

Напишіть відгук

Scroll to top