2019 Mercedes-Benz GLE має стати повноцінним конкурентом Range Rover

Зовсім скоро Mercedes-Benz офіційно представить нове четверте покоління свого середньорозмірного кросовера GLE. Модель багаторазово потрапляла до камер фотошпигунів, сьогодні навіть опубліковані перші тизери від автовиробника. 2019 Mercedes-Benz GLE дійсно серйозно переглянули і одним з головних нововведень стали поліпшені позашляхові характеристики, які дозволять новинці навіть переглянути ринкові відносини з британською іконою Range Rover.

2019 Mercedes-Benz GLE четвертої генерації є новим в прямому сенсі цього слова. Хоча зовні він залишився цілком упізнаваним та дещо архаічним, що цілком в традиціях бренду, з технічної точки зору це реально інша машина. Кардинально переглянутий і салон, в тому числі і його оснащення.

Утім, навіть в екстер’єрі, як стверджують самі німці, тільки два або три елементи будуть успадковані від минулої моделі. До того ж новий GLE на 80 мм довший за попередника, а це значить, що в салоні буде ще більше простору, хоча і до цього він не був тісним.

Ми зупинимося ще на одному важливому аспекті – позашляхових якостях кросовера. Всі три попередні покоління GLE (при «народженні» ML), безумовно, забезпечували комфорт при русі по міських дорогах або по трасі. Що стосується режиму Off-Road, то тут, м’яко кажучи, особливих успіхів не було. Вважалося, що лише деякі власники купують розкішний SUV з прицілом на маневри по пересіченій місцевості.

У новому GLE ще на етапі розробки автовиробник зосередився на покращенні можливостей автомобіля при русі на складних дорогах, зокрема по відносно глибокому снігу.

Так ось, сстема Active Body Control була грунтовно доопрацьована. Тепер існує опція Off-Road Plus, що підвищує висоту дорожнього просвіту майже на 50 міліметрів. За додаткову плату клієнти зможуть вибрати двошвидкісну роздавальну коробку. Таким чином, новий Mercedes GLE зможе краще конкурувати з Land Rover Range Rover.

Land Rover Range Rover

Додамо, що офіційно кросовер представлять найближчими днями, а публічний дебют, запланований на Паризькому автосалоні наступного місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *