Новинки

2019 BMW 3-Series засвітилася на «офіційних» шпигунських фото

На гоночній трасі Нюрбургринг помічена одна з найбільш очікуваних новинок 2018 року. 2019 BMW 3-Series в кузові універсал проходила високошвидкісне динамічне тестування. Знімки, звичайно, шпигунські, але за якістю вони мало поступаються офіційним зображенням.

Нове покоління самої популярної моделі BMW буде повністю розкрито на автосалоні в Парижі. У продаж нова 3-Series почне надходити на початку 2019 року.

Налаштування підвіски в наступній «трійці» більш складні, ніж у поточної версії. Сучасні технології допоможуть підвищити комфорт і поліпшити контроль керування транспортним засобом.

Незважаючи на те, що BMW 3-Series буде абсолютно новою з технічної точки зору, профіль її кузова, пропорції дуже схожі на поточну модель. Трохи більше змін, мабуть, в задній частині автомобіля, але і вони незначні.

Крім версій з двигунами внутрішнього згоряння, очікуються дві гібридні модифікації – 325e і 330e. Установка першої версії використовується на MINI Countryman PHEV. Тут з електродвигуном компонується 3-циліндровий 1,5-літровий бензиновий двигун. На більш потужній 330e стоїть 2,0-літрова «четвірка». Бездротову індуктивну зарядку отримають обидві моделі.

У 2020 році очікується дебют повністю електричної 3-й серії, яка отримає маркування BMW i4. Запас автономності очікується в межах 435 миль (близько 700 км), а це прямий виклик моделям Tesla, оскільки BMW – це також преміум-клас.

Автомобілі нової 3 серії будуть трохи довшими та ширшими, а також десь на 50-55 кг легшими за попередників. У салоні варто очікувати нову інформаційно-розважальну систему iDrive 7.0. Про це BMW повідомила офіційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top