Архіви

2018 Mercedes C-Class з новими фарами тестують в засніженій Швеції

Судячи з усього, оновлений Mercedes C-Class від поточної версії зовні буде відрізнятися тільки бамперами і фарами. Передсерійний прототип моделі знову потрапив в об’єктиви фотошпигунів і знову практично без захисної маскування. Машину обкатують на засніжених дорогах Швеції.
Mercedes-Benz C-Class

Mercedes-Benz C-Class – поточна версія

Власне, приховувати і нічого. Чорною плівкою обтягнутий тільки передній бампер. Головною зміною в зовнішності стануть фари. Це нова оптика, причому вона відрізняється не тільки від світлотехніки поточної версії седана С-класу, але і від оптики прототипу оновленого купе C-Class, який місяць тому також засвітився на дорожніх тестах.

Так ось, фари 2018 Mercedes C-Class мають по кілька світлодіодних прожекторів, що відповідають концепції багатопроміневого пучка. Експерти цілком допускають, що після рестайлінгу оновлений Comfortklasse навіть в базовій комплектації буде мати фари на LED-елементах.

Що стосується змін в оснащенні та технічній частині, то вони, за звичаєм для автовиробника, будуть більш істотними, ніж у зовнішньому дизайні. Однак про це інформації поки немає.

Може бути, в силову лінійку моделі увійде новітній 2,0-літровий дизель Mercedes, але це лише наше припущення.

Дебют оновленого С-класу очікується в цьому році, але не в березні в Женеві. Можливо, це буде автосалон у Франкфурті у вересні або раніше.

Фото – Mercedes

Напишіть відгук

Scroll to top