Mazda Архіви

В Україні надходить у продаж невеликий кросовер Mazda CX-3

Українські дилери Mazda почали приймати замовлення на компактну Mazda СХ-3. Перші автівки у нас з’являться в грудні 2017 року.

Модель є найкомпактнішим представником лінійки SUV японського автовиробника. Ціна Mazda СХ-3 в Україні стартує від 620 тис. гривень за базову комплектацію Touring. Крім неї будуть також доступні пакети Touring+ і Style+.

Трансмісія – 6-діапазонний автомат, варіанти приводу – передній і повний.

Покупець може вибрати між 2,0-літровим 120-сильним двигуном з витратою 5,8 л/100 км і переднім приводом або повнопривідною версією з мотором в 150 к.с., що витрачає 6,3 л бензину на 100 км.

Автомобіль оснащений сучасною системою контролю вектора тяги GVC, яка присутня, починаючи з минулого року, на всіх нових моделях Mazda, а також системою активної безпеки i-Activesense. GVC дозволяє більш впевнено проходити повороти навіть на високій швидкості.

Салон оброблений тканиною або тканиною і шкірою, кермо – з шкіряною опліткою, з підігрівом. Вже в стандарті передбачений підігрів 1-го ряду крісел і 2-зонний клімат-контроль. Кажуть, що у СХ-3 дуже непогана шумоізоляція.

Mazda CX-3

Mazda CX-3 в Україні буде коштувати від 620 тисяч гривень

Приємне управління забезпечується за рахунок оптимального набору опцій: датчиків світла і дощу, функції «проведи мене додому», круїз-контролю, світлодіодних фар.

Головними конкурентами Mazda СХ-3 в Україні, на нашу думку, є Renault Captur, Nissan Juke, а також Peugeot 2008.

Джерело: ДП «АВТО Інтернешнл» – офіційний імпортер і дистриб’ютор Mazda в Україні

Фото – Mazda

Напишіть відгук

Scroll to top