Архіви

15 автомобілів-бестселерів у світі у 2017 році

Каліфорнійське видання Tech Rogers склало список найпродаваніших автомобілів у світі. В період новорічних свят, коли новин з автомобільного світу трохи, такі рейтинги є прекрасною альтернативою. AutoUniversum із задоволенням знайомить своїх читачів з одним з них.

1. Toyota Corolla залишається автомобілем №1 за світовими продажами. Незважаючи на деяке зниження попиту, список найпопулярніших автомобілів у світі очолює саме вона.

Toyota Corolla (європейська версія)


2. Hyundai Elantra, яка продається в Південній Кореї під ім’ям Avante, розійшлася тиражем у 1,01 мільйона одиниць. Це головний конкурент Королли.

Hyundai Elantra – другий за популярністю автомобіль у світі


3. Продукт спільного підприємства SAIC-GM-Wuling Automobile – мінівен Wuling Hong Guang – найпопулярніша модель в Китаї. Під іншими іменами вона продається в Індії, Індонезії і на деяких інших ринках Південно-Східної Азії.

Wuling Hong Guang S1 MPV


4. Ford Focus в 2017 році придбали майже 920 тисяч осіб. Нагадаємо, що незабаром буде представлено нове покоління моделі.

Ford Focus


5. Kia Rio добре продається в США та інших розвинених країнах. У різних версіях модель присутня і на ринках, що розвиваються.

Kia Rio Sedan – версія для США та Канади


6. Ford Fiesta є найпопулярнішим автомобілем марки в Європі. За підсумками продажів 2017 року Фієста стала бестселером у Великій Британії.

Ford Fiesta останнього сьомого покоління


7. Volkswagen Jetta популярна по обидва боки Атлантичного океану. Модель також чекає зміна поколінь.

Volkswagen Jetta


8. Toyota Camry – друга за популярністю модель японського бренду після Corolla.

Toyota Camry восьмого покоління


9. Chevrolet Cruze – найпопулярніша модель від General Motors, якщо говорити про світові продажі.

Chevrolet Cruze


10. Volkswagen Golf – беззмінний бестселер в Європі протягом багатьох років, причому, без скільки-небудь виразних перспектив для конкурентів.

Volkswagen Golf


11. Volkswagen Passat, який випускають на автозаводі в місті Чаттануга, штат Теннессі (США), добре купують по всьому світу.

Volkswagen Passat


12. Honda Civic – ікона японського автомобілебудування. Продажі цього автомобіля впали до 555 тисяч у 2017-му. Тим не менш, він як і раніше зберігає ауру дуже популярного автомобіля на планеті.

Honda Civic – європейська версія


13. Dodge Ram. Цей пікап дійсно дуже популярний, хоча ми трохи сумніваємося в його позиції в рейтингу за версією Tech Rogers.

Dodge Ram 1500


Певні сумніви викликають і два останніх місця в списку, хоча обидві автівки, безумовно, популярні на планеті.

14. Suzuki Swift. В минулому році представлена нова генерація, яка виглядає спортивнішою.

Suzuki Swift


15. Mazda3 (Mazda Axela – в Японії). Модель також очікує зміна поколінь. Можливо, це станеться вже в 2018 році.

Mazda3


AutoUniversum не береться оцінювати об’єктивність рейтингу наших колег, але в загальному і цілому, картина виглядає дійсно так.

Джерело  – Tech Rogers

Напишіть відгук

Scroll to top