Mitsubishi Архіви

Mitsubishi Outlander PHEV залишився найпопулярнішим гібридом в Європі

За підсумками продажів за минулий період 2017 року безумовним лідером в європейському сегменті “розеткових” гібридів (PHEV) залишається японський Mitsubishi Outlander PHEV. Власниками кросовера стали понад 8 тисяч осіб, повідомляють в Європейській обсерваторії альтернативного палива (EAFO).

Mitsubishi Outlander PHEV

Outlander значно випереджає конкурентів в цьому сегменті. Для порівняння: Volkswagen Passat GTE, який йде другим, розійшовся тиражем в 5374 одиниці.

На третьому місці розташувався кросовер Mercedes GLC350e (продано 4589 авто). Замикають п’ятірку лідерів дві моделі BMW – седан 330e (4144 од.) та компактвен 225xe Active Tourer (4063 од.).

Повертаючись до японського гібриду відзначимо, що середня паливна витрата у нього складає 1,7 літра на 100 км. На одній електротязі Outlander PHEV може проїхати більш ніж 50 км. З повним баком і повністю зарядженими АКБ запас автономності – 800 км.

До складу гібридної силової установки входить 2,0-літровий бензиновий двигун потужністю 121 к.с. і два 82-сильних електромотора (один – спереду, один – ззаду).

Модель продається в Європі з 2013 року і завжди займала лідируючі позиції серед plug-in гібридів. Наприклад, в 2015-му її придбали 31275 покупців.

У нас в країні гібридний Outlander не продається. У Німеччині, наприклад, такий кросовер коштує від 40 тисяч євро.

Нагадаємо, що в цьому році кілька сотень Mitsubishi Outlander PHEV поповнили автопарк української поліції.

Фото – Mitsubishi

Напишіть відгук

Scroll to top