Нові авто

10 найяскравіших дебютів автосалону в Токіо

46-й автосалон у Токіо відбудеться 24 жовтня – 4 листопада 2019 року. Японські бренди готують цікаві дебюти.

Токійське автошоу визнано міжнародною автомобільною подією, однією з найбільших п’яти виставок разом з Детройтом, Женевою, Франкфуртом та Парижем. Особливо важливе мотор-шоу для японських автовиробників.

Цього року Honda, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Subaru і Toyota продемонструють свої новинки. Зараз кілька слів про те, що підготував кожен бренд для показу.

Honda

2020 Honda Jazz / Fit наступного покоління відрізняється новою міцною зовнішністю з більш виразними зовнішніми деталями, що відповідає поточній дизайнерській мові Honda.

Модель доступна лише з бензиново-електричною гібридною силовою установкою, подібною до i-MMD (Інтелектуального багаторежимного приводу), що встановлений на Honda CR-V. Автомобіль надійде у продаж на початку наступного року.

Lexus

Lexus покаже свій перший електричний міський автомобіль у концептуальній формі. Високий дах забезпечує пристойний простір кабіни. З усіх боків керма є екрани інформаційно-розважальної системи.

Ця модель має просунуті електродвигуни, розташовані в колесах. Деякі частини автомобіля надійдуть у виробництво вже в найближчі роки.

Mazda

Mazda представить у Токіо свій перший готовий до виробництва електромобіль (2020 Mazda-EV).

Це кросовер, що використовує силову установку, подібну до тієї, що живить прототип e-TPV: з електричним мотором потужністю 140 к.с., встановленим спереду, акумуляторною батареєю потужністю 35,5 кВт/год, одноступінчастою трансмісією і роторним двигуном Wankel.

Очікуємо дальність ходу десь від 193 до 241 км.

Mitsubishi

Mitsubishi представить два концепти на автошоу в Токіо.

Перший – це кросовер Mitsubishi MI-TECH (на фото вгорі) з відкритим верхом, натхненний Mazda MX-5 RF. Транспортний засіб оснащений гібридною силовою установкою, меншою і легшою, ніж та, що стоїть в поточному Outlander, з прицілом на майбутню електрифікацію компактних моделей, таких як Eclipse Cross.

Силова установка містить газотурбінний генератор і електричну повнопривідну систему. Її можна буде придбати у дилерів наступні роки.  

Другий – це концепт Mitshubishi Super Height K-Wagon. Автовиробник сконструював цей компактний багатоцільовий автомобіль (MPV) на базі SUV. Він відповідатиме суворим вимогам до Kei-карів в Японії.

Mitshubishi Super Height K-Wagon photo
Концепт Mitshubishi Super Height K-Wagon

Модель, ймовірно, отримає трьохциліндровий турбований бензиновий двигун t660cc потужністю 64 к.с. Концепт використовує останню технологію активної допомоги водієві Mitsubishi MI-PILOT.

Nissan

Nissan планує показати концепт-кар IMk. 5-дверний MPV посаджений на абсолютну нову електричну платформу. Цей маленький транспортний засіб втілює нову дизайнерську мову марки та програму Nissan Intelligent Mobility, що означає інтер’єр у лаундж стилі та відсутність фізичних кнопок.

Nissan IMk photo
Концепт Nissan IMk

Subaru

Наприкінці цього місяця фургон Subaru Levorg наступного покоління також дебютує в Токіо. Очікуємо сучасніший дизайн та наявність багатьох електронних засобів водіння, включно з розширеним набором систем допомоги водію EyeSight.

Suzuki

Suzuki представить два концепти в стилі ретро на автосалоні в Токіо 2019. Бренд робить акцент на мобільності та персоналізації і націлений на сімейних клієнтів.

Перший – це купе Suzuki Waku, засноване на 1967 Suzuki Fronte 360. Це гібридний автомобіль A-сегмента зі змінними відповідно до вподобань замовника елементами дизайну.

Suzuki Waku photo
Концепт Suzuki Waku

Другий – це своєрідний автономний шатл, який також можна налаштовувати під клієнта, під назвою Suzuki Hanare. Компанія запозичила зовнішній дизайн у 4-го покоління  Suzuki Carry 1969 року.

Toyota

Як стверджують інсайдери, Toyota GT86 другого покоління дебютує у якості  близького до виробництва концепту. Купе вийде на ринок наприкінці 2020 року разом з новою Subaru BRZ.

Обидві моделі будуть відрізнятися завнішнім виглядом, але залишаться однаковими під капотом. Йдеться про нову атмосферну версію 2,4-літрового опозитного чотирицилиндрового турбодвигуна від Subaru.

Напишіть відгук

Scroll to top