«Живу» Opel Astra нової генерації вперше покажуть у вересні

2016 Opel Astra
У компанії Opel повідомили, що нове покоління моделі Astra в натуральному, так би мовити, вигляді буде представлено на мотор-шоу во Франкфурті, який розпочнеться 17 вересня цього року і триватиме 10 днів.

У автовиробника відмічають, що нова «Айстра» одинадцятої генерації “виглядає найбільш атлетично, ніж будь-коли”. Німці сподіваються, що новинка напише нову сторінку в історії їх бестселера.

До речі, автівки компактного класу – є успішнішим напрямком компанії Opel, починаючи з 1936 року, коли з конвейера зійшов перший Kadett. Обсяг продаж «Кадетів» та «Айстр» з того часу склав 24 мільйони машин.

«Одинадцята» Opel Astra збудована на абсолютно новій архітектурі. Завдяки її конструкції та новим полегшеним колісним дискам вага автівки в залежності від комплектації зменшилася на 120-200 кг. Як наслідок, покращилася паливна ефективність, а керування стало більш комфортним на слухняним.

Щодо двигунів. Нова «Айстра» отримає нові силові агрегати. Потужність бензинових і дизельних моторів складатиме від 95 до 200 к.с. Серед них буде 3-циліндровий бензиновий двигун 1.0 ECOTEC Direct Injection Turbo (105 к.с.) з алюмінієвим блоком циліндрів, який, до речі, на 10 кг легший, ніж сучасний 1,4-літровий мотор.

Astra нової генерації не тільки виглядає меншою за попередню модель за габаритними розмірами – вона насправді коротша (-50 мм) та нижча (-26 мм). Колісна база зменшилася на 20 мм, але, як не дивно, задні пасажири отримали при цьому додаткові 35 мм для ніг.

Повідомляється також про велику кількість новітніх технологій, які використані у новинці. Ми детально розповімо про них, в також про приблизні ціни на модель ближче до її прем’єри.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *