З чим новий Mercedes A-Class готується атакувати сегмент преміум-хетчбеків?

2019 Mercedes-Benz A-Class
Mercedes виводить на ринок нове покоління хетчбека A-Class. Новинка почне надходити до дилерів вже в березні 2018 року. Відома її приблизна вартість. Вже зараз цілком очевидно, що в сегменті преміум-хетч може з’явитися явно виражений лідер.

Отже, з чим йде на ринок новий Mercedes-Benz A-Class? У автовиробника стверджують, що це новий рівень комфорту і технологій. Судячи з офіційних знімків, до цього можна додати більш динамічний, спортивний і «загострений» зовнішній дизайн. Цілком очевидно, що A-Class перестав бути автомобілем, орієнтованим в основному на сімейних покупців.

У салоні зміни носять, скоріше, еволюційний характер. Головні зміни в його функціональності. Новий А-клас отримав останню мерседесівську розробку – систему User Experience. Вона включає цифрову панель приладів, на якій відображаються саме ті віджети, які цікавлять конкретного водія.

Mercedes-Benz-A-Class-2019-салон

Експерти відзначають хорошу роботу цієї системи, зокрема, розширений функціонал навігації і доступ до сервісів ‘me connect’.

До списку опцій входить голосове керування, сенсорний монітор, тачпад на центральній консолі, сенсорні панелі на кермовому колесі.

На цьому перелік нових технологій в новому А-класі тільки починається, але ми хотіли б акцентувати увагу читача на іншому аспекті.

Головні конкуренти Mercedes-Benz A-Class, а це Audi A3, BMW 1-Series, в якійсь мірі Volkswagen Golf і Volvo V40, тільки готуються до зміни поколінь. Таким чином, час для атаки у хетча вибраний відмінно. Ми пам’ятаємо, як добре стартував у 2012 році його попередник – через підвищений попит німцям тоді навіть довелося переглядати виробничі плани. У нового А-класу з його пакетом передових технологій шанси дуже великі.

Офіційна прем’єра А-класу третьої генерації відбудеться на початку березня на Женевському автосалоні. Ціна хетча в початковій комплектації складе еквівалент 27-28 тисяч євро, що приблизно на 10% дорожче вартості попередника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *