Європа завдає удару по дизельним автомобілям

У світі налічується вже більше 20 міст, які збираються заборонити дизельним автомобілям в’їзд на свою територію, і таких стає більше. Днями (у вівторок) суд Німеччини дозволив німецьким містам вводити заборони, а сьогодні стало відомо, що і Рим має намір вступити до рядів супротивників «дизелів».

Про це на кліматичному саміті групи С40 в Мексиці заявила мер італійської столиці Вірджинія Раджі, маючи на увазі повну заборону на використання дизельних автомобілів в центрі Риму з 2024 року.

А раніше, як повідомляє Deutsche Welle, федеральний адміністративний суд в Лейпцігу своїм рішенням дозволив владі міст, федеральних земель і громад ФРН вводити заборону на в’їзд таких транспортних засобів.

Справа розглядалася за позовом німецьких екологів, які бажають домогтися відповідних обмежень, зокрема, в Штутгарті і Дюссельдорфі – містах з рівень забруднення повітря вище норми.

Настає ера заходу двигунів на важкому паливі, і, що примітно, перший удар нанесла Німеччина – країна, де був винайдений перший дизельний мотор інженером Рудольфом Дизелем.

Крім міст від “дизелів” почали відмовлятися і автовиробники: не інвестуватиме з розроблення двигунів внутрішнього згоряння Volvo, про припинення виробництва дизельних автомобілів вже заявили Porsche і FCA.

Хто наступний?…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *