Яким авто сьогодні віддають перевагу американці при грошах?

Авторинок США за обсягами продажів поступається китайському. Однак торгова виручка від реалізації авто в цій країні найбільша в світі. При цьому американці нерідко купують автомобілі преміальних брендів. У загальній картині ринку частка цього сегмента більш, ніж в Європі, та й попит постійно зростає.

Грунтуючись на даних видання CarSaleBase.com за підсумками першого кварталу 2018 року, ми вибрали найпопулярніші моделі преміальних марок, які сьогодні обирають американці з достатком вище середнього.

У класі компактних авто безумовним лідером в цьому році є Mercedes-Benz CLA, причому попит на модель швидко зростає (36% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року). На другому місці йде Audi A3, на третьому – BMW 2-Series.


У середньорозмірному преміум-сегменті продажі авто в США також зростають. Тут бестселером є BMW 3-Series. Модель за популярністю трохи випереджає Mercedes-Benz C-Class. Однак у “трійки”, нагадаємо, скоро відбудеться зміна поколінь, тому прогноз для самої затребуваної моделі BMW – оптимістичний. Третю позицію займає Infiniti Q50.

BMW 3-Series


Преміальний бізнес-клас в США сьогодні очолює Mercedes-Benz E-Class. Співвітчизнику помітно поступається BMW 5-Series, хоча попит на “п’ятірку” в країні швидко зростає. Lexus ES – третій.

Mercedes-Benz E-Class


У класі лімузинів поза всякою конкуренцією перебуває Mercedes-Benz S-Class. За обсягом продажів модель майже вдвічі випереджає свого найближчого переслідувача – Cadillac CT6. На третьому місці – Porsche Panamera. Після виходу на ринок нового покоління моделі попит на неї в США зріс удвічі.

Mercedes-Benz S-Class


Цікаво, що в нашому списку лише одна модель американської марки. Але ж містер Трамп має намір збільшити мита на авто з ЄС і “випускати свої”. Однак, як бачимо, наразі лідерами преміум-сегмента в США є переважно німецькі автомобілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *