Volvo представить в Пекіні оригінальний концепт на базі S90

На автошоу в Пекіні 2018, яке відкриється в середу 25 квітня, Volvo представить широкому загалу свій новий концепт на базі седана S90 – Volvo S90 Ambience Concept. Салон розкішного 3-місцевого шоукара в версії Excellence обладнаний таким чином, щоб і водій, і пасажири могли отримувати задоволення від поїздки та релаксувати.

Фішка новинки – можливість вибору через інтуїтивний мобільний додаток декількох візуальних тем, які за допомогою проектора відображаються на стелі автомобіля. Серед них такі теми, як Скандинавський Ліс, Північне Сяйво, Дощ, Архіпелаг і Лебедине Озеро. Є ще режими Ноктюрн для відпочинку і Свобода – порив енергії і свіжості.

Кожна тема доповнюється відповідним звуковим рядом від першокласної аудіосистеми Bowers і Wilkins. Звуковий ефект посилюється завдяки маленькими високочастотним динамікам, вбудованим в підголовники.

Кожна тема гармонійно поєднується з одним з чотирьох доступних ароматів, що виділяються зі спеціального відсіку в центральній консолі. Вони були створені шведською елітної маркою Byredo, що спеціалізується на ароматних свічках, духах, а також на шкіряних виробах.

Поки S90 Ambience є лише концептом, але компанія Volvo заявляє, що планує запропонувати такий релаксаційний пакет на серійному седані з прицілом на китайський ринок.

Volvo S90 Ambience Concept

КНР – важливий ринок Volvo і S90. У минулому році компанії вперше вдалося продати тут більше ста тисяч автомобілів.

Джерело: Motor1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *