Volvo інвестує в Силіконову Долину

Компанія Volvo Cars відкрила новий фонд для інвестицій по всьому світу в технологічні проекти з високим потенціалом. Volvo Cars Tech Fund – це черговий крок компанії до модернізації і технологічного лідерства в найближчі роки.

Фонд буде вкладати кошти у стратегічні технології, які з’являються в автомобільній промисловості, такі як штучний інтелект, електрифікація, послуги автономного водіння і цифровий мобільності.

Почати шведський автовиробник вирішив з інвестицій в Силіконову Долину в США.

Ті проекти, в які буде вкладати Volvo, зможуть прискорити темпи розвитку продукту, отримати доступ до всесвітньої мережі партнерів і ринків Volvo, включаючи все більш прибутковий китайський ринок.

Ми прагнемо інвестувати в компанії, які можуть надати нам стратегічний доступ до нових технологій, можливостей і талантів,

сказав Закі Фасіхуддін, який в даний час є віце-президентом зі стратегічного партнерства в технологічному центрі Volvo Cars Silicon Valley і був призначений виконавчим директором Технічного фонду Volvo Cars.

Таким чином, підтримуючи перспективні молоді фірми на передньому краї технологічного розвитку, Volvo зміцнює свої позиції технологічного лідера світового автопрому.

У прагненні поліпшити рівень своїх цифрових послуг в минулому році Volvo придбала активи і ключовий персонал американської фірми Luxe, яка спеціалізується на консьєрж сервісі преміум-класу. Також в партнерстві з Uber компанія розробляє автономні автомобільні технології.

Джерело: Motor 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *