В Україні вже доступна спеціальна версія Volkswagen Beetle

Нова спеціальна версія Volkswagen Beetle, яку німецький автовиробник почав поставляти на український авторинок, оснащена 160-сильним двигуном 1.4 TSI та «автоматом» DSG.

В основі комплектації Summer Life лежить пакет базовий Beetle Design, який був розширений, але ціна «Жука» при цьому лишилася досить привабливою. Станом на момент цієї публікації – це 701 214 гривень. Ми зараз перерахуємо основні опції, і читачеві стане зрозуміло, чому редакція вважає саме так.

По-перше, це система безключового відкриття дверей Keyless Access та функція кнопочного запуску двигуна Press & Drive. По-друге, мультимедійний комплекс Соmposition Media з USB-роз`ємом, 8 динаміками, портами AUX-IN та Bluetooth, а також роз`ємом для мобільного телефону. Втретє, автоматичний кондиціонер та круїз-контроль.

Volkswagen Beetle

Додамо наявність багатофункціонального бортового дисплея Plus, підлокітника спереду, мультифункціонального шкіряного керма, підігріву передніх сидінь, форсунок склоомивачів на лобовому склі, бі-ксенонової оптики ближнього та дальнього світла,  світлодіодних ходових вогнів та підвіски номерного знака, пакета «Світло та огляд», сенсора сліпих зон «Blind Spot», парктроніка, поперекової підтримки передніх крісел, систем електрорегулювання, складання та обігріву зовнішніх дзеркал, індикатора контролю тиску повітря в шинах тощо.

Volkswagen Beetle

Зараз в Україні автомобільний ринок поступово відновлюється, але при цьому присутня цікава тенденція. Автівки середнього цінового діапазону випереджають, принаймні, не програють за попитом бюджетним моделям. Тому Volkswagen Beetle у виконанні Summer Life має всі шанси на успіх. Щоправда, в українському офісі марки вже попередили, що кількість спеціальних «Жуків», які надійдуть у продаж, обмежена 100 автомобілями.

Нам також повідомили, що Volkswagen Beetle Summer Life вже доступний до замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *