Volkswagen розробляє 400-сильну модифікацію хетча Golf

2014 Volkswagen Golf R 400 Concept
Концептуальний варіант хот-хетча Golf R 400 компанія Volkswagen вперше продемонструвала два роки тому на мотор-шоу в Пекіні. Сьогодні з’явилася інформація, що ця модифікація матиме промислове втілення – «запальничка» надійде у продаж, причому досить скоро.

Офіційного підтвердження розробки товарної версії Volkswagen Golf R 400 поки немає. Втім, Домінік Хоберг (Dominik Hoberg), голова відділу глобальних продажів компанії, повідомив, що автовиробник готує сюрприз до 40-річчя моделі Golf GTI. Німці планують показати «сюрприз» у травні або в червні, тобто на фестивалі концерна VAG Worthersee GTI в Австрії або на фестивалі швидкості у Гудвуді (Великобританія).

Нагадаємо, що концепт Golf R 400 був оснащений 2,0-літровою турбованою «четвіркою» потужністю 400 к.с. У парі з 6-швидкісною коробкою DSG цей мотор розганяв хот-хетч до «сотні» за 3,9 секунди.

Що стосується промислової моделі, то наразі невідомо, який двигун вона отримає. Це може буди вищезгаданий агрегат або 2,5-літровий 5-циліндровий мотор – той самий, що стоіть на Audi RS3. У другому варіанті потужність хетча сягне 420 к.с.

Поточна версія Golf R з 300-сильним мотором в Україні пропонується по ціні від 1 269 тис. гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *