Volkswagen Golf восьмого покоління вийде на ринок у червні 2019 року

Повністю новий Volkswagen Golf запустять у серійне виробництво в червні 2019 року. Зовні модель зміниться мало, однак стане дещо довшою і ширшою за попередника.

На самміті “Golf 8”, який Volkswagen провів для 120 компаній-постачальників, автовиробник офіційно оголосив, що черговий Гольф наступної восьмої генерації буде виведений на ринок у червні 2019 року.

2019 Volkswagen Golf нещодавно був помічений на тестах на трасі Нюрбургринг. Це був досерійний прототип, однак, як запевняють фотошпигуни, модель нового покоління буде як довшою, так і ширшою, ніж поточний Гольф.

Volkswagen Golf є найпопулярнішою моделлю компанії та другим найбільш продаваним автомобілем всіх часів. За чотири десятиріччя його виробництва машину купили приблизно 30 мільйонів чоловік. Golf – це щось на зразок ікони в класі хетчбеків.

У VW не приховують свого консервативного ставлення до зовнішності Гольфу. Однак всередині та з технологічної точки зору очікується багато нового.

Безліч, як кажуть у VW, буде змін під капотом. Перша та найбільш значна з них – 48-вольтова м’яко-гібридна система, яка складається з акумулятора та модернізованого стартерного двигуна.

Golf Mk8 знаходиться на “досить просунутих” етапах розвитку. Він буде базуватиметься на оновленій версії універсальної платформи MQB і стане легшим на 70 кг за свого попередника.

VW також стверджує, що розробляє новий 1,5-літровий дизельний двигун для Гольфу, який замінить нинішній 1,6-літровий дизель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *