Визначено 5 найбільш жвавих стартів на авторинку Європи в 2018 році

Автомобільний ринок Європи характеризується стабільністю купівельних переваг. Склад першої десятки бестселерів змінюється нечасто, та й лідери довго зберігають свої позиції. Інша справа – коливання попиту на ту чи іншу модель.

AutoUniversum на підставі даних видання CarSalesBase.com склав невеликий рейтинг моделей, продажі яких в Європі істотно виросли на початку цього року.

Відкриває ТОП-5 найбільш успішних стартів Skoda Octavia. Продажі чеської моделі з початку року зросли на 10%, що дуже істотно для величезного ринку Старого Світу. У підсумку Octavia стала 7-ю за обсягами продажів. Рік тому модель була 10-ю.

2017 Skoda Оctavia

Після виходу на ринок нового покоління Citroen C3 популярність імпозантного французького хетчбека виросла на 12% – це 10-е місце замість 14-го торішнього.

2017 Citroen C3

Абсолютний лідер авторинку Європи – Volkswagen Golf – як і раніше, не помічає конкурентів. Це модель №1 на континенті вже багато років поспіль. Однак в 2017 році зростання її продажів було або нульовим, або незначним. Цього року європейці пожвавилися і додали Гольфу 14% до його реалізації.

2017 Volkswagen Golf

Значно більш висока динаміка попиту відзначена у Toyota Yaris. Охочих придбати японську модель стало більше на 23%. Причина такої тенденції, на нашу думку, зміна поколінь плюс новий економічний мотор, який отримала Яріс в свою лінійку. Автівка поки 9-а з продажу. Рік тому була 15-ю.

2017 Toyota Yaris

Найбільший приріст продажів відзначений у кросовера Peugeot 3008. Збільшення реалізації на 43% дало можливість одній з найкрасивіших моделей класу SUV піднятися на 14 пунктів і зайняти 12-у позицію в списку бестселерів.

2017 Peugeot 3008

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *