Виробник позашляховиків Hummer і Humvee зацікавив GM і FCA

Компанія AM General, більш відома в світі по бренду Hummer, виставлена ​​на продаж. За повідомленням Рейтерс, її купівлею зацікавилися General Motors, Fiat-Chrysler Automobiles і ряд інших великих корпорацій.

Вартість AM General може скласти до 2 мільярдів доларів, якщо, звичайно, справа дійде до угоди. Офіційної інформації про продаж виробника Хаммерів і армійських Humvee поки немає. Однак в Рейтерс вже називають серед потенційних покупців GM, FCA і групу провідних конкурентів AM General, а саме компанії BAE Systems, General Dynamics і Oshkosh Corporation.

AM General, по суті, військовий підрядник і зараз виробляє згадані вище позашляховики Humvee. Цивільний Hummer H1 випускався з 1992 року. Потім на основі великого кросовера Chevrolet Suburban був розроблений Hummer H2. На той момент права на бренд вже належали GM.

2008 Hummer H2

2008 Hummer H2


У 2009 році виробництво H2 було згорнуто і завод AM General переключився на контрактну збірку кросоверів Mercedes-Benz R-Class, призначених для Китаю.

Не зовсім зрозуміло, навіщо GM та інші компанії хочуть купити військового підрядника, проте AM General продається у той момент, коли армія США готується до переходу на військовий позашляховик наступного покоління.

Очікується, що в 2022 році будуть введені в експлуатацію нові наземні транспортні засоби. Тому майбутня кооперація з американським урядом цілком може привернути увагу потенційних виробників військових автомобілів. Це особливо стосується американської GM.

Джерело – MotorAuthority

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *