Відбулася офіційна прем’єра нового універсала Peugeot 508 SW

2019 Peugeot 508 SW
Універсал Peugeot 508 SW нового покоління, потенційний конкурент Skoda Superb, надійде у продаж в кінці 2018 року. Французький автовиробник зараз провів офіційну віртуальну прем’єру. У натуральному вигляді універсал вперше можна буде побачити на Паризькому автосалоні на початку цієї осені.

Абсолютно новий Peugeot 508 SW кине виклик на ринку Opel Insignia Sports Tourer і Skoda Superb Estate. Наскільки успішною буде боротьба, говорити поки рано, але у 508-го є один безумовний козир: у силовій лінійці буде гібридна установка.

Стильна зовнішність універсалу, а точніше великий нахил задньої частини даху, вплинула на обсяг багажного відсіку – 530 літрів. Це на 30 літрів менше, ніж у Skoda Superb Estate.

Peugeot 508 SW нового покоління


Peugeot запропонує для 508 SW на вибір два бензинових (180 і 225 к.с.) три дизельні двигуни (від 130 до 180 к.с.) Всі моделі будуть оснащені восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, за винятком “молодшої” дизельної версії, на яку поставлять шестиступінчасту механічну трансмісію.

Очікується, що в 2019 році з’явиться гібридна модифікація універсала з 50 км запасу автономності на одній електротязі.

На новому Peugeot 508 SW продемонстрований сучасний підхід до безпеки. Зокрема, універсал отримав технологію нічного бачення і систему попередження про втому водія.

2019 Peugeot 508 SW


Ціни на новинку ще не озвучені, але очікується, що прапор-універсал Peugeot буде коштувати більше 30 тисяч євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *