«Велика німецька трійка» не переймається обвалом авторинка України

2016 Mercedes-Benz C450 AMG 4Matic
Згідно даним Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром» в останньому місяці літа в країні було продано 3464 нові легкові автівки. У порівнянні з результатом серпня 2014 року це на 46% менше, тобто фактично обвал і без того не дуже об’ємного вітчизняного авторинку.

Майже всі українські дилери автовиробників спрацювали з мінусом, але «майже»… Так звана «Велика німецька трійка», а саме Mercedes-Benz, BMW та Audi збільшили продажі у порівнянні зі звітним періодом. І якщо у «Мерседеса» та «Ауді» реалізація виросла на 14 та 28% відповідно, то попит на БМВ зріс на 116%. Баварці взагалі увійшли до першої десятки, обійшовши, наприклад, бюджетну Geely.

Преміальний сегмент авторинка завжди жив, живе і, мабуть, буде жити «своїм життям». Україна в цьому сенсі не є виключенням.

До речі, найбільш доступна за ціною модель Mercedes-Benz, представлена на українському авторинку, це хэтч A-class, коштує від 678 тисяч, найдешевша BMW – 3-дверний хетчбек 1-Series – від 543 тисяч, Audi – A1 Sportback 1.0 TFSI ultra – від 509 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *