В Європі зростатиме попит на гібридні автівки, – експерти

Обсяги продажу гібридних модифікацій легкових автівок в Європі у наступні три роки можуть перевищити 750 тисяч одиниць, прогнозують експерти аналітичного агентства LMC Automotive predict.

У минулому році, до речі, попит на автомобілі з альтернативними силовими установками на континентальному ринку виріс на 22%. Європейці придбали 280 тисяч «гібридів». Не в останню чергу цю тенденцію стимулюють державні субсидії при купівлі «зелених» авто, які передбачені у багатьох країнах Європи.

До того ж самі автовиробники, враховуючі посилення вимог до екологічних норм з 2020 року, пропонують все більший вибір моделей з гібридними силовими установками.

Додамо, що попит на plug-in-гібридні автівки, в яких батарею також можна заряджати від зовнішньої електричної мережі, зростає 3-значними цифрами: за минулий рік у Європі продано більше 96 тисяч таких машин (+163%). Безумовним бестселером в цьому сегменті є Mitsubishi Outlander (на фото). Plug-in-гібридна версія кросовера у 2015 році розійшлася в Європі тиражом у 31 214 одиниць або +57% до показника 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *