В Україні падає попит на китайськи автомобілі

Geely CK
Ще на початку поточного року автівки китайських марок досить непогано продавалися на українському авторинку. Попит був обумовлений їх доступної ціною, насамперед. До того ж не можна не визнати, що «китайські товариші» дуже сумлінно працюють над підвищенням якості продукції автопрому Піднебесної.

Ти не менш, в останній місяць літа лише три китайські автокомпанії за результатами продаж увійшли до ТОП-30 авторинку України, причому жодна з них не потрапила до першої десятки.

Найкращий показник – у Geely. З результатом 128 реалізованих автівок компанія посіла лише 12 місце, пропустивши, до речі, такі бренди як BMW, Ford або Mazda. Обсяг продажів у порівнянні з серпнем 2014 року у Geely скоротився майже втричі.

Цікаво, що саме цей автовиробник пропонує на ринку не тільки досить широку модельну лінійку, але й найдешевші варіанти. Наприклад, седан Geely CK (на фото) коштує від 143 тис. гривень.

Компанія Chery стала лише 22-ю (продано 42 автівки проти 85 у серпні 2014-го), BYD – ледве потрапила до першої тридцядки з показником 29 автомобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *