В Україні падає попит на китайські автомобілі

Geely CK
За результатами продажів у минулому вересні лише три автомобільні бренди з Піднебесної увійшли до ТОП-30 українського авторинку. Причому компанія Geely, у якої найкращий результат з китайських автовиробників, посіла лише 13 сходинку цього рейтингу.

Доводиться констатувати, що вітчизняні дилери автомобільних компаній з КНР не тільки мають досить скромні обсяги реалізації. До речі, власниками автівок Geely в Україні у вересні стала лише 141 людина. Більш суттєвим чинником, який викликає турботу, є падіння попиту на продукцію китайського автопрому в Україні. У порівнянні з вереснем 2014 року обсяги продажів у Geely скоротилися на 52,5%, у Great Wall – на 51,9%. Ненабагато кращі справи у інших китайських компаній.

Зважаючи на загальне падіння авторинка України, цю тенденцію можна рахувати логічною і незалежною від автовиробника, але компанії з Піднебесної за результатами реалізації поступаються деяким японським та європейським брендам, середня вартість автомобілів яких значно вища.

Окремі моделі Geely, взагалі кажучи, це найдешевші пропозиції на вітчизняному ринку у відповідних сегментах. Однак, наприклад, Renault або Mazda не тільки входять до першої десятки, але навіть дещо збільшили свої продажі у порівнянні з минулорічнім вереснем. І це – на фоні обвалу авторинка України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *