В Україні не зникає інтерес до легкових електромобілів

2018 BMW i3
Упродовж травня в Україні зареєстровано 432 електрокара, повідомляють в компанії IRS Group. Це дещо менше за показник квітня, але в цілому інтерес до “зелених” авто в країні продовжує зростати.

У порівнянні з квітнем 2018 року попит на електрокари в Україні в травні знизився всього на 6%. Лідерами за кількістю реєстрацій вже традиційно стали Київ, Одеська, Харківська, а також Дніпропетровська області.

Звертає увагу стабільно зростаючий попит на EV в Житомирській область. У порівнянні з квітнем кількість реєстрацій тут зросла в 3,5 рази.

Nissan LEAF стабільно є найпопулярнішою моделлю серед зареєстрованих електромобілів, але частка моделі продовжує поступово зменшуватися в загальній кількості реєстрацій.

Цікавий травневий результат BMW i3 (на фото вгорі). У порівнянні з квітнем кількість реєстрацій збільшилася в 1,5 рази. В основному модель купували мешканці Києва та Одеської області.

Электрокары в Украине. Инфографика за май 2018 года

Відзначимо, що переважна більшість електромобілів, які продаються в Україні, це машини з пробігом, завезені до нас з Європи та США.

Пропозиції на первинному ринку є, але їх зовсім небагато. Це згаданий вище BMW i3, а також Renault ZOE і Hyundai IONIQ. Підприємців може зацікавити фургон Renault KANGOO Z.E.

До речі, нові Nissan LEAF в Україні, як і раніше, не продаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *