В Україні майже немає пропозицій по новим автомобілям за $10К

Ravon R4
В ході невеликого ринкового дослідження, яке провели Автомобільні новини, швидко з’ясувалося, що сьогодні в Україні майже неможливо придбати новий автомобіль за ціною, еквівалентною 10 тисячам доларів. Кілька пропозицій є, але це, скоріше, виняток із загального тренда.

Долар зараз зростає, тому за базу ми взяли суму в 270 тисяч гривень. Отже, жоден з китайських брендів, які сьогодні працюють в Україні, ні JAC, ні Great Wall, ні Geely, ні Chery не пропонує машини за $ 10К.

Український АвтоЗАЗ, який вже півроку не виробляє легкові автомобілі, продає ZAZ Sens 2017 року випуску за 190 400 гривень. Принаймні, на їх офіційному сайті інформація є і, швидше за все, у дилерів запаси також є.

Звичайно, не будемо забувати про бренд Ravon. Сітікар R2 (він же Chevrolet Spark попереднього покоління) коштує від 199 тисяч гривень, а седан R4 (Chevrolet Cobalt) – від 259 тисяч. Однак після того, як Асакінскій автозавод в травні 2018 року одержав від материнської General Motors сертифікат BIQ III, на узбецькому підприємстві приступили до 3 ступеня інтеграції якості у виробничі процеси.

Така модернізація вимагає певного часу і, як наслідок, експорт був припинений. Мова йде не тільки про Україну, а й про інші країни. На заводі досить скоро зможуть освоювати практично повну лінійку автомобілів, розроблених на глобальних платформах GM, але до осені пропозиції по відносно дешевим моделям Ravon у нас обмежені.

Нарешті, є ще Lada. Судячи за даним сайту торгового дому Укравтоваз, Гранта обійдеться в Україні від 228 тисяч гривень, Калина – від 255 тисяч. Разом з тим, як повідомляють в асоціації Укравтопром, за підсумками продажів в червні-липні, бренд Lada не ввійшов навіть до ТОП-30. Можливо, тут також є проблеми з поставками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *