В Україні діють знижки до 166 тисяч гривень на автомобілі Volvo

В офіційній дилерській мережі Volvo в Україні діє спеціальна пропозиція для автомобілів 2018 модельного року: до кінця березня їх можна купити за зниженою ціною з вигодою до 166 тисяч гривень.

Автівки шведського бренду відомі своїми високими стандартами безпеки, прогресивністю, гарними експлуатаційними якостями і оригінальним скандинавським дизайном.

Розкішний позашляховик ХС90 в комплектаціях Momentum, Inscription, R-Design і Excellence з бензиновими і дизельними моторами і 407-сильним гібридним агрегатом T8 Twin Engine пропонується за спеціальною ціною з вигодою в 166 тисяч гривень.

Устаткування початкового рівня включає адаптивну LED-оптику, задній паркувальний радар, 19-дюймові легкосплавні диски, систему City Safety, адаптивний круїз-контроль.

Серія Cross Country з авто підвищеної прохідності із збільшеним до 210 мм дорожнім просвітом і позашляховими деталями обробки екстер’єру – хетчбек V40 Cross Country, седан S60 Cross Country, універсали V60 Cross Country і V90 Cross Country, також підпадає під акційну пропозицію.

Всі вони в стандарті мають систему передпускового обігріву двигуна, двозонний клімат-контроль і круїз-контроль, системи допомоги при старті вгору / спуску вниз, City Safety і 8-дюймовий дисплей панелі приладів з можливістю індивідуального налаштування.

Вигода при покупці V40 Cross Country складе до 116,4 тисяч гривень. Автівка оснащена 120-сильним дизелем D2 і системою переднього приводу і бензиновим двигуном Т4 на 190 к.с. з повним приводом.

V60 Cross Country також доступний з додатковою вигодою до 116,4 тисяч гривень. Силова установка включає дизельний D4 на 190 к.с. і бензиновий Т5 потужністю 245 к.с., обидва з повним приводом.

S60 Cross Country пропонується з додатковою вигодою до 96,4 тисяч гривень за повнопривідний автомобіль з 190-сильним D4 і Т5 з віддачею 245 л.с.

І, нарешті, V90 Cross Country в комплектаціях Momentum і Inscription з дизелем D5 (235 к.с.) з повним приводом і широким переліком додаткових опцій доступний з вигодою до 160 тисяч гривень.

Джерело: Віннер Імпортс Україна

На верхньому фото: Volvo V40 Cross Country

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *