В Україні будуть продавати Hyundai Accent «рідної» збірки

Hyundai Accent
Як повідомили в українському офісі компанії Hyundai, популярна модель Accent вже з цього літа буде поставлятися в Україну з Південної Кореї, а не з Росії, як це відбувається зараз. Автомобілі «рідної» збірки поступово повністю замінять машини російського виробництва.

Нагадаємо, що модель Accent під назвою Solaris виробляють, в тому числі, на автозаводі компанії Hyundai у Санкт-Петербурзі.

Що стосується південнокорейських «Акцентів», то вони будуть поставлятися до України у трьох варіантах комплектації, як, до речі, і автівки російської збірки.

Повідомляється, що базова ціна на Hyundai Accent для українського авторинка буде становити $15 600. Детальний список оснащення оголосять дещо пізніше.

Що стосується двигунів, то відомо, що Hyundai Accent виробництва Південної Кореї отримав новий силовий агрегат Kappa потужністю 100 к.с. (1,4 л). Трансмісія – «механіка» або варіатор (замість коробок-автоматів з гідротрансформатором, які ставлять на пітерському заводі).

Добавимо, що на сьогодні мінімальна ціна Hyundai Accent в Україні становить 336 400 гривень, тобто дещо дорожче у доларовому еквіваленті, ніж заявлена базова вартість корейськіх «Акцентів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *