В Україні з’явиться преміальний туристичний лайнер IVECO

Українське представництво найбільшого в Європі виробника вантажних автомобілів і автобусів IVECO приступає до постачання в Україну лайнерів преміального класу. Вчора, 12 вересня, в дилерському центрі АМАКО відбулася презентація моделі IVECO Magelys Pro, з якої «IVECO Україна» починає свою присутність в сегменті автобусів на українському ринку.

У продаж надійдуть версії довжиною 12,3, 12,8 і 13,8 метрів місткістю 49-61 пасажирів. Ціни в залежності від виконання варіюються від 300 до 500 тис. євро. Призначення таких лайнерів – перевезення туристів, спортивних команд, пасажирів далеких рейсів.

IVECO – популярний європейський бренд, під яким сьогодні випускають лайнери Irisbus і Crossway на заводах в Чехії, Італії та Франції. Впізнаваним елементом дизайну всіх моделей IVECO є фірмова «срібна посмішка» на фронтальній частині кузова.

Перший автобус IVECO Magelys Pro приїхав в Україну з Франції. Його довжина 12,5 м, оснащений сучасним мотором Cursor 9 потужністю 400 к.с. з економною витратою палива 24,3 л/100 км і механічною трансмісією ZF. Може перевозити 49 (+2) пасажирів. Багажний відсік об’ємом 9,5 м3 дозволяє розмістити весь багаж.

IVECO Magelys Pro

Транспортний засіб обладнано за останніми європейськими стандартами, оснащення включає в себе круїз-контроль, системи стеження за розміткою, екстреного гальмування, аварійного пожежогасіння, електрообігрів, аудіо- та відеосистеми, точку доступу Wi-Fi.

Пасажирські крісла регулюються за нахилом і шириною. Салон зручний і просторий, має хорошу систему освітлення, вміщує холодильник і туалет. Також є фільтр для води і кавоварка, опціонально доступні мінікухня і бар. За хорошу ергономіку, автоматизацію і мультимедійні можливості Magelys Pro був нагороджений європейським титулом «Coach of the Year 2016″.

Джерело: AUTO-Consulting

Фото – Kevi B, COUVRAT Sylvain

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *