В Suzuki підтвердили серійні перспективи невеликого концепта iM4

2015 Suzuki iM-4 Concept
В 2014-му в керівництві компанії Suzuki повідомили, що у найближчі декілька років автовиробник має намір щорічно виводити на ринок по дві нові моделі. Як показало життя, слова японців не розходяться з ділом. Зокрема в 2018 році Suzuki запустить у серійне виробництво невеликий кроссовер, концептуальну версію якого (iM4) компанія продемонструвала в березні на Женевському мотор-шоу.

Назва товарного варіанта поки невідома, але деякі подробиці автовиробник вже розкрив. Початкова ціна новинки складатиме 15 тыс. євро. Тягове зусилля в залежності від модифікації буде передаватися на всі колеса або лише не передні. До силової гами входитимуть як малолітражні турбовані мотори, так і «атмосферники».

2013 Suzuki Jimny

2013 Suzuki Jimny

Британські автомобільні видання повідомляють, що серійна машина зовні буде дуже схожа з прототипом Suzuki iM4. Кроссовер – дійсно невеликий – 3 693 х 1 709 х 1 566 мм (колісна база – 2 438 мм). Це практично розміри позашляховика Jimny, але останній змінить на конвейері у тому ж 2018 році інша модель. Тобто серійне перевтілення iM4 не буде позиціонуватися як спадкоємець популярного маленького «ветерана».

До речі, Jimny сьогодні продається в Україні. Базова ціна позашлаховичка – 392,5 тис. гривень. Мотор – тільки 85-сильний бензиновий агрегат з 1,3 літрами робочого об’єму. Привод – повний, трансміссія – «механіка» або коробка-автомат.

Добавимо, що на початку весни, в Женеві японці показали ще один концепт – Suzuki iK-2. Не виключно, що саме він є передвісником товарного варіанта моделі, яка стане заміною маленького хетча Splash.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *