У Європі більше не буде дизельних Ниссанів

Компанією Nissan прийнято рішення про припинення продажів на європейському ринку автомобілів з дизельними двигунами, повідомляє агентство Reuters.

Попит на такі автівки серед європейців стабільно знижується, а вимоги до рівня викидів посилюються. Зрозуміло, відмова від дизелів буде поступовою. Для початку скоротять штат співробітників великого заводу марки в британському Сандерленді.

Правда, як відзначил у Nissan, говорити про повне закінчення ери дизельних моторів поки рано. Це, якщо і відбудеться, то в довгостроковій перспективі. Nissan не перший автовиробник, який йде від “важкого” палива.

Раніше компанія Volvo Cars заявила, що більше не буде інвестувати в розробку дизельних і бензинових агрегатів, а їх поточне покоління стане останнім. Замість цього компанія взяла курс на електрифікацію і має намір випускати не менше двох гібридних версій для кожної своєї моделі.

Однак є компанії, які вважають, що у дизелів є майбутнє, якщо їх модернізувати і зробити безпечнішими та економічнішими. Інженери Bosch, наприклад, пропонують використовувати технологію активного терморегулювання, що підтримує оптимальну температуру в системі рециркуляції вихлопних газів (EGR).

На фото: Nissan Qashqai

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *